מדריך גרין קארד » מאמרים בנושא גרין קארד, ויזות לארה"ב כרטיס » הוצאת ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב

רבים מאתנו מעוניינים לטוס לארה"ב למטרות של עסקים או טיולים וכידוע, לא ניתן לעשות זאת בלי ויזה בתוקף. כדי להקל על תהליך הוצאת הויזה המבוקשת, יש מספר דברים שחשוב לדעת על מנת להיות מאורגנים יותר ולקצר את הוצאתה.

מי צריך להוציא ויזה לארה"ב?

כאמור, הוצאת ויזה לארה"ב נחוצה עבור כל אדם שמעוניין לטוס אליה למטרות של עסקים או טיולים. הגיל לא משפיע על הוצאת הויזה כך שמבוגרים וגם תינוקות חייבים להוציא ויזה כדי להיכנס לארה"ב. למרות זאת, אם יש לכם דרכון אוסטרלי או אירופאי, אתם לא מחוייבים להוציא ויזה אלא זקוקים לאישורESTA בלבד שניתן להוציאו בנוחות של ביתכם, מתוך האתר של שגרירות ארה"ב.
אלו שהם בעלי דרכון ישראלי בלבד צריכים לעבוד מספר שלבים נוספים על מנת לקבל ויזה לארה"ב מסוג B1/B2.

מהם השלבים הנוספים בדרך לקבלת ויזה?

ראשית כל, חשוב לוודא שהדרכון שנמצא בידכם הוא בעל תוקף של חצי שנה מעבר לתקופה בה אתם מתכננים לשהות בארה"ב. אם התנאי הזה אינו מתקיים, תצטרכו להוציא דרכון חדש ולקחת אותו יחד עם הישן לנסיעה שלכם. כעת תוכלו לגשת למלאכת מילוי הטפסים; אתר השגרירות האמריקאית מכיל טופס למילוי, בן 16 עמודים, שכתוב כולו בשפה האנגלית ומטרתו היא לברר את פרטיכם האישיים כולל עבודה, סטטוס זוגי, מצב משפחתי ועוד. הטופס הזה הוא טופס מספר DS-16 וכאמור, תוכלו למלא אותו באתר השגרירות. קחו את הזמן במילוי הטופס הזה כדי למנוע טעויות או דילוג על שאלות. לאחר סיום השאלון, תתבקשו להעלות תמונה עדכנית שלכם כאשר אזניכם גלויות ולאחר מכן, מילוי הטופס יסתיים עד לשלב הראיון האישי בהוצאת ויזה לארה"ב.

כיצד מתבצע הראיון האישי?

לפני שלב הראיון, תצטרכו לפתוח חשבון בקונסוליה האמריקאית שתעשה באתר שונה מזה של השגרירות. לאחר שמילאתם את הטפסים הנחוצים ושילמתם את אגרת הויזה, תוכלו לקבוע מועד לראיון אישי מול פקיד מוסמך בשגרירות ארה"ב בירושלים או בתל אביב. הראיון האישי הוא חובה לכל אדם בן 14 עד 80 שמעוניין להוציא ויזה לארה"ב. וודאו שיש בידכם את כל הטפסים הנחוצים לראיון והשתדלו לענות על השאלות במלואן ובלי חשש.

למידע נוסף בנושא קידום תהליך הוצאת ויזה לארה"ב, בקרו אותנו באתר: HTTP://WWW.VISANOW.CO.IL/