מדריך גרין קארד » מאמרים בנושא גרין קארד, ויזות לארה"ב כרטיס » מהן הערים המתויירות ביותר בארה"ב?

מהן הערים המתויירות ביותר בארה"ב?

.

אם עדיין אין לכם גרין קארד אשר מאפשר לכם לעבור ולחיות בארה"ב לאורך כל ימות השנה, בהחלט תוכלו להסתפק בגיחה קצרה לאחת מהערים התוססות שארה"ב מציע לתיירי הפנים והחוץ שלה.

במאמר זה אסקור מספר ערים שחובה לשלב בכל טיול קצר/ארוך לארה"ב.

מהן הערים המתויירות ביותר בארה"ב?

ארה"ב היא יבשת עצומה אשר כתוצאה מכך כולל אינספור מגה ערים, יישובים ועיירות קטנות אשר נמצאות לאורכה ולרוחבה. תכנון טיול בארה"ב היא משימה לא קלה, ובהחלט מומלץ להתייעץ עם חברים ובני משפחה שכבר "עשו את הטיול הגדול" בשביל לשמוע טיפים ועצות ממקור ראשון.

בין הערים המתויירות ביותר בארה"ב, ניתן למצוא:

  • ניו יורק – ניו יורק סיטי (New York City) היא ללא ספק יעד חובה לכל מטייל ישראלי אשר מגיע לארה"ב. ניו יורק מציע שפע של אטרקציות חובה (פסל החרות, השדרה ה – 5 וכדומה), פארקים, מסעדות טובות וחיי לילה תוססים. מלונות בניו יורק מעניקים הנחות, סיורים ומבצעים בלעדיים לכל האטרקציות החשובות בעיר.
  • סן פרנסיסקו – סן פרנסיסקו מכילה אינספור אטרקציות לתיירים החל מגשר שער הזהב ועד כלא אלקטרז או רציף הדייגים שניתן לראות ממנו כלבי ים וציפורים רבים. כמו כן, סן פרנסיסקו היא מוקד למטיילים אשר רוצים להגיע לפארק הלאומי יוסמיטי (Yosemite National Park), עמק נאפה (Napa Valley) ואגם טאהו (Lake Tahoe).
  • שיקגו - שיקגו ידוע לא רק בזכות אל קפונה המאפיונר, אלא גם בזכות הפסטיבלים, המסעדות וחיי הלילה העשירים שניתן למצוא בה.
  • וושינגטון די. סי. - וושינגטון די. סי. היא מרכז השלטון של ארה"ב וניתן למצוא בה את הבית הלבן ואינספור מונומנטים, מוזיאונים ואנדרטאות היסטוריות.
  • מיאמי – מיאמי אשר שוכנת לצד האוקיינוס האטלנטי ידוע בחופים הלבנים, הארוכים והיפים ביותר בעולם, כאשר החוף המפורסם ביותר הוא כמובן, מיאמי ביץ', אשר כיכב באינספור סדרות וסרטים.
  • לאס וגאס – לאס וגאס היא בירת ההימורים, השעשועים והמופעים של ארה"ב עד שלעיתים נדמה שמדובר על עיר שמיועדת למבוגרים בלבד. הסטריפ של לאס וגאס מציע אינספור אטרקציות לתיירים, מופעים, תצפיות ומלונות יוקרה מפנקים במיוחד.

לסיכום, ארה"ב היא יבשת אשר משתרעת על גבי שטח עצום, כתוצאה מכך היא חשוב לתכנן בצורה נכונה את הטיול כך שיתאים לצרכים, מזג האוויר והיכולות הכלכליות של כל אחד.

בהגרלת הגרין קארד לא את הטפסים בצורה נכונה ודובר אנגלית זכאי להשתתף בהגרלה.

ההגרלה היא דרך מעולה לגור בארה"ב מבלי להמתין שנים עבור האישורים. אנשים שירצו להשתתף בהגרלה יצטרכו להשיג את הניירת המתאימה ולמלא אותה בצורה הנכונה על מנת שיוכלו להשתתף בצורה חוקית. זה הזדמנות של פעם בחיים ורוב המשתתפים לוקחים את התהליך ברצינות רבה.

אפשר למצוא את הטפסים להגרלה באינטרנט. ישנם הרבה אתרים פדראליים שיעזרו לך למצוא את הטפסים כדי שתוכל להשתתף במפעל המיוחד הזה. ברגע שהטופס ממולא ונשלח הוא יעבור בדיקה ולאחר אישור הממשל, המועמד יוכנס להגרלה. בימינו לא ניתן להגיש טפסים בצורת מוחשית (הדפסה על נייר ) אלא רק בצורה דיגיטאלית באינטרנט.

50,000 גרין קארדים מחולקים למהגרים בכל רחבי העולם. אנשים אלו ענו לכל הדרישות ולקחו את הזמן למלא את הטפסים בצורה כזו שתאפשר להם להשתתף בהגרלה. אם ברצונך להגיש מועמדות עליך להיות בוגר 12 שנות לימוד ובעל וותק של שנתיים במקצוע שדורש לפחות שנתיים של הכשרה או ניסיון.

כל מועמד מוגבל להגשת בקשה אחת בלבד להגרלת גרין קארד. במידה שהוגשה יותר מבקשה אחת המועמד נפסל מלהשתתף בהגרלה. מאוד חשוב להישמע להוראות וחוקים בהגרלת הגרין קארד. המון אנשים שתואמים את הדרישות נפסלים בהגרלה בגלל הגשות כפולות.

כל עוד הם עומדים בתנאים המתאימים שני בני הזוג יכולים להשתתף בהגרלה. כל אחד רשאי להגיש מועמדות אחת ובמידה והבעל יזכה בגרין קארד גם אשתו תהנה מהזכויות ולהפך כך שני בני הזוג מכפילים את הסיכוי שלהם לזכות ולהגר ביחד לארה"ב. כל המועמדים חייבים לכלול בטופסיהם את השם, התאריך ומקום לידתו של בת או בן זוגתם ואת פרטי ילדיהם.

זו הזדמנות שחייבים לנצל ולהירשם אליה כבר בהתחלה כדי שתוכל לקבל אישור בזמן ולהשתתף בהגרלה. גרין קארד זה משהו שרוב האנשים רק חולמים עליו והידיעה שיש הגרלת גרין קארד משאירה תקווה בהמון אנשים שחולמים שיום אחד גם הם יוכלו ליהנות מהחופש לחיות בארה"ב.