מדריך גרין קארד » מאמרים בנושא גרין קארד, ויזות לארה"ב כרטיס » מהם השכונות החמות ביותר בלוס אנג'לס?

מהם השכונות החמות ביותר בלוס אנג'לס?

בשנים האחרונות, לוס אנג'לס נחשבת לא רק לבירת הסלבס בארה"ב אלא גם ליעד מועדף בקרב ישראלים אשר עושים רילוקיישן לארה"ב.

לוס אנג'לס מורכבת ממספר רב של רובעים ושכונות אשר מעניקים לה את היופי, ההווי והאווירה שכל כך מאפיינת אותה. במאמר זה, אסקור את השכונות המעניינות ביותר של לוס אנג'לס עבור ישראלים ששוקלים לעשות את המעבר לעיר המלאכים.

השכונות החמות ביותר בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס היא העיר הגדולה ביותר במערב ארה"ב (שניה בגודלה, רק לניו יורק שנמצאת במזרח ארה"ב) כאשר לא רק הסלבס הכי גדולים בארה"ב אוהבים לגור בה, אלא גם לא מעט ישראלים מן השורה.

נכון להיום, חיים בלוס אנג'לס יותר מ – 550 אלף יהודים וכ – 300 אלף ישראלים אשר ביצעו רילוקיישן לצרכים פרטיים או עסקיים כאלה ואחרים.

בין השכונות החמות ביותר בלוס אנג'לס ניתן למצוא:

  • הוליווד הילס – שכונת הוליווד הילס (Hollywood Hills) מושכת אליה אוכלוסייה של זוגות צעירים, כוכבים ומתעשרים חדשים. זו שכונה שמלאה בשיק, אך לא מוגזם כמו בשכונת בוורלי הילס הסמוכה לה.
  • בוורלי הילס – שכונת בוורלי הילס זכורה בעיקר בזכות תוכנית הטלוויזיה, בוורלי הילס 90210. השכונה מושכת אליה בעיקר אנשים אמידים מאוד אשר יכולים להרשות לעצמם את אחוזות הפאר הנוצצות ומנקרות העיניים שפרוסות בה.
  • קלבסס – שכונת קלבסס (Calabasas) היא שכונה שקטה, מנומנמת ומשפחתית במיוחד. השכונה מושכת אליה סלבס רבים אשר רוצים קצת שקט, שלווה ונחת מהיום יום הסוער שלהם.
  • ברנטווד – שכונת ברנטווד (Brentwood) נמצאת למרגלות הרי סנטה מוניקה ומושכת אנשי מקצוע אמידים, פוליטיקאים וכמובן שחקני קולנוע מפורסמים. השכונה מתאפיינת באווירה נטולת מניירות וגינונים אשר מאפיינים שכונות אמידות אחרות בלוס אנג'לס.
  • מליבו – שכונת מליבו נמצאת על חוף מפרץ סנטה מוניקה ומפורסמת בעיקר בזכות החופים החמים, הזהובים והמדהימים שלה. מליבו מושכת את אנשי החיים הטובים אשר מכורים לבילויים, שמש וים.
  • וניס – שכונת וניס היא שכונת מגורים אשר מאופיינים באוכלוסייה אמידה כאשר רוב תושבי השכונה מעדיפים לשכור את הדירה ולא להחזיק בה לאורך שנים רבות. בדומה לשאר השכונות בלוס אנג'לס, ניתן למצוא בה לא מעט סלבס אך מדובר באנשים שאוהבים לשמור על פרטיותם מבלי לנקר עיניים ולהשוויץ בכספם הרב.

הרבה מאוד מלונות בלוס אנג'לס נמצאים בשכונות הנ"ל, כך שאם אתם מגיעים לביקור קצר תוכלו להתרשם ולבקר בשכונות הנ"ל.

לסיכום, אין ספק שלוס אנג'לס מעניקה אינספור אפשרויות למהגרים ומקומיים כאחד ולכן ישראלים רבים בוחרים להגשים את החלום האמריקאי שלהם דווקא בעיר המלאכים ולא בשום עיר אחרת.